Szukaj tutaj...
Papier toaletowy Jumbo polecany do miejsc o średnim i dużym natężeniu ruchu. Wykonany z wysokiej jakości celulozy, łączy w sobie komfort użytkowania, wytrzymałość oraz ekonomiczne zużycie.
Kluczowe cechy produktu
Dlaczego warto wybrać nasz produkt
Polecane m.in. do
Opis
| kod produktu | 22103 |
|---|---|
| liczba rolek w opakowaniu | 12 |
| długość | 90 m |
| perforacja | tak |
| surowiec | celuloza |
| kolor | biały |
| liczba warstw | dwie, klejone |
| gramatura | 2x15,5 |
| wysokość rolki | 9 cm |
| średnica rolki | 18 cm |
| wyciągana gilza | nie |
| perforowana gilza | nie |
| kraj produkcji | Polska |
Kod EAN
Zobacz także