PRIVATE LABEL Oferujemy kompleksową usługę wprowadzenia na rynek produktów w marce własnej. Jest to oferta dedykowana wszystkim tym, którzy chcą być konkurencyjni na rynku i szukają nowych rozwiązań.

 

Mamy doświadczenie, które pozwoli na wsparcie i pomoc na każdym z etapów projektu, zaczynając od analizy pomysłu, poprzez wdrożenie i dystrybucję. Posiadając dostęp do nowoczesnych linii produkcyjnych oraz zespołu specjalistów, jesteśmy w stanie zrealizować każdy projekt, co stawia nas w gronie największych i najbardziej rozwiniętych firm w branży na polskim rynku.

 

Biorąc pod uwagę udział marki własnej w Europie z całą pewnością w Polsce to rozwiązanie ma bardzo duży potencjał.

 

Świadomość konsumentów w stosunku do tej grupy produktów stałe wzrasta i dziś oni rozumieją, że niższa niż przeciętnie cena marek własnych wynika nie ze słabszej jakości, ale jedynie z braku wydatków na promocję, niekiedy mniej kunsztownego opakowania czy wreszcie dużo mniejszych kosztów logistyki.

 

Produkty marki własnej są unikalne i dostępne tylko w danym sklepie. Zwiększa to przywiązanie kupujących do sklepu i pozwala wyróżniać się na tle konkurencji.