DGA Optima od 2006 roku zaopatruje hurtownie w higieniczne artykuły papiernicze. Tworzymy i dostarczamy produkty w marce Luna Basic, Luna Home&Professional oraz w markach własnych naszych Klientów. W wybranych segmentach ofertę uzupełniamy o produkty w markach naszych Dostawców.

 

Starając się zapewnić najlepszą jakość produktu oraz profesjonalną obsługę, nieprzerwanie przyglądamy się zmianom rynku i reagujemy na oczekiwania naszych Parterów biznesowych.

 

Systematycznie rozwijamy naszą ofertę wprowadzając nowe, innowacyjne formy ręczników papierowych oraz papierów toaletowych. Naszym nadrzędnym celem jest oferowanie produktów dobrej jakości, wysokiej użyteczności, przy zachowaniu przystępnej ceny.

 

Nasi Klienci to przede wszystkim hurtownie, grupy zakupowe oraz sieci sprzedażowe. Oferowane produkty trafiają zarówno do odbiorcy tradycyjnego jak i nowoczesnego.

 

Mamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i dostarczaniu produktów higienicznych w markach własnych naszych partnerów handlowych. Pomagamy zarówno w procesie doboru indywidualnego asortymentu o odpowiednich parametrach, jak i w opracowaniu wizualizacji opakowań.

 

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Jak nawiązać z nami współpracę?

 

- kontakt telefoniczny 691 331 721 lub mailowy zamowienia@dgaoptima.pl

 

- jeśli preferujesz kontakt bezpośredni, umówimy wizytę naszego przedstawiciela handlowego, który zaprezentuje nasze produkty

 

- przydzielimy opiekuna Klienta, żebyś zawsze wiedział do kogo zadzwonić w sprawie zamówienia lub doradztwa

 

- obsługujemy zamówienia na terenie całego kraju, tak szybko jak to możliwe - dowozimy towar własnym transportem lub za pośrednictwem firmy JAS

 

- doradzamy w kwestii produktów, tak, abyś dokonał zakupów najbardziej optymalnych dla swojej firmy

 

O swoich produktach wiemy wszystko, naprawdę WSZYSTKO.