Szukaj tutaj...
Ręcznik papierowy Maxi Soft w 100% z celulozy – połączenie wytrzymałości, chłonności i profesjonalnej jakości do różnorodnych zastosowań.
Kluczowe cechy produktu
Dlaczego warto wybrać ten produkt
Polecane m.in. do
Opis
| kod produktu | 19301 |
|---|---|
| liczba rolek w opakowaniu | 6 |
| długość | 100 m |
| perforacja | tak |
| surowiec | celuloza |
| kolor | biały |
| liczba warstw | dwie, klejone |
| gramatura | 2x17 |
| wysokość rolki | 19cm |
| średnica rolki | 19cm |
| wyciągana gilza | tak |
| perforowana gilza | tak |
| kraj produkcji | Polska |
Kod EAN
Zobacz także