Szukaj tutaj...
Profesjonalny ręcznik papierowy w kolorze niebieskim – wytrzymały, chłonny i kompatybilny z systemami automatycznego dozowania.
Kluczowe cechy produktu
Dlaczego warto wybrać ten produkt
Polecane m.in. do
*Kimberly‑Clark to nazwa zastrzeżona należąca do Kimberly‑Clark Corporation z siedzibą w Irving, Teksas.
Opis
| kod produktu | 23023 |
|---|---|
| liczba rolek w opakowaniu | 6 |
| długość | 250m |
| perforacja | nie |
| surowiec | celuloza |
| kolor | niebieski |
| gramatura | 2x18 |
| do dozowników | tak |
| wysokość rolki | 20cm |
| średnica rolki | 19cm |
| średnica gilzy | 4,4cm |
| wyciągana gilza | nie |
| perforowana gilza | nie |
| kraj produkcji | Polska |
Kod EAN
Zobacz także