Szukaj tutaj...
Papier toaletowy wyprodukowany z wysokiej jakości makulatury bielonej to ekonomiczny wybór, który łączy atrakcyjną cenę z poszanowaniem środowiska naturalnego.
Kluczowe cechy produktu
Dlaczego warto wybrać nasz produkt
Polecane m.in. do
Opis
| liczba rolek w opakowaniu | 12 |
|---|---|
| długość | 100 m |
| perforacja | tak |
| surowiec | makulatura |
| kolor | biały |
| liczba warstw | dwie, klejone |
| gramatura | 2x16 |
| wysokość rolki | 9,2 cm |
| średnica rolki | 18,5 cm |
| wyciągana gilza | nie |
| perforowana gilza | nie |
| kraj produkcji | Polska |
Kod EAN
Zobacz także