Szukaj tutaj...
Papier toaletowy wykonany ze 100% celulozy to produkt, który łączy wysoką jakość, komfort użytkowania i wygodę logistyczną.
Kluczowe cechy produktu
Dlaczego warto wybrać nasz produkt
Polecane m.in. do
Opis
| kod produktu | 25704 |
|---|---|
| liczba rolek w opakowaniu | 32 |
| długość | 25 m |
| perforacja | tak |
| surowiec | celuloza |
| kolor | biały |
| liczba warstw | dwie, klejone |
| gramatura | 2x15 g |
| wysokość rolki | 9,5 cm |
| średnica rolki | 11 cm |
| kraj produkcji | Polska |
| liczba listków | 250 |
| długość listka | 10 cm |
Kod EAN
Zobacz także