Szukaj tutaj...
Papier toaletowy 4ekstra soft long wykonany z trzech warstw wysokiej jakości ultra-rozpuszczalnej celulozy. Wyjątkowo miękki, chłonny i wytrzymały, zapewnia najwyższy poziom komfortu użytkowania.
Kluczowe cechy produktu
Dlaczego warto wybrać nasz produkt
Polecane m.in. do
Opis
| kod produktu | 25703 |
|---|---|
| liczba rolek w opakowaniu | 4 |
| długość | 36 m |
| katalog | premium |
| surowiec | celuloza |
| kolor | biały |
| liczba warstw | trzy, klejone |
| gramatura | 3x15,5 |
| wysokość rolki | 9,5 cm |
| średnica rolki | 12 cm |
| kraj produkcji | Polska |
| długość listka | 12 cm |
Kod EAN
Zobacz także