Szukaj tutaj...
Papier toaletowy Luna Friendly to produkt wykonany z celulozy recyklingowej, który jest połączeniem funkcjonalności i dbałości o środowisko.
Kluczowe cechy produktu
Dlaczego warto wybrać nasz produkt
Opis
| liczba rolek w opakowaniu | 8 |
|---|---|
| długość | 50 m |
| katalog | premium |
| surowiec | celuloza recyklingowana |
| kolor | biały |
| liczba warstw | dwie, klejone |
| gramatura | 2x15,5 |
| wysokość rolki | 9,5 cm |
| średnica rolki | 11,5 cm |
| kraj produkcji | Polska |
Kod EAN
Zobacz także