Szukaj tutaj...
Papier toaletowy z linii City wykonany z trzech warstw celulozy – wyższa jakość i zwiększona chłonność.
Kluczowe cechy produktu
Dlaczego warto wybrać nasz produkt
Polecane m.in. do
Opis
| kod produktu | 24706 |
|---|---|
| liczba rolek w opakowaniu | 8 |
| długość | 16,5 m |
| perforacja | tak |
| katalog | basic |
| surowiec | celuloza |
| kolor | biały |
| liczba warstw | trzy, klejone |
| gramatura | 3x15 |
| wysokość rolki | 9,5 cm |
| średnica rolki | 10,5 |
| kraj produkcji | Polska |
| liczba listków | 150 |
| długość listka | 11 cm |
Kod EAN
Zobacz także