Szukaj tutaj...
Czyściwo uniwersalne o podwyższonej gramaturze, odpowiednie do czyszczenia każdej powierzchni, nie pozostawia smug, wyprodukowane ze 100% celulozy. Długa, ekonomiczna rolka przeznaczona jest dla miejsc o dużym natężeniu ruchu.
Kluczowe cechy produktu
Dlaczego warto wybrać nasz produkt
Polecane m.in. do
Opis
| kod produktu | 25401 |
|---|---|
| liczba rolek w opakowaniu | 2 |
| długość | 250 m |
| perforacja | tak |
| katalog | premium |
| surowiec | celuloza |
| kolor | biały |
| liczba warstw | dwie, klejone |
| gramatura | 2x18 |
| wysokość rolki | 25 cm |
| średnica rolki | 27 cm |
| kraj produkcji | Polska |
Kod EAN
Zobacz także