Szukaj tutaj...
Ręcznik Automatik, przeznaczony do dozowników automatycznego dozowania, został wyprodukowany ze 100% celulozy wysokiej jakości.
Kluczowe cechy produktu
Dlaczego warto wybrać ten produkt
Polecane m.in. do
*Tork/Matic jest nazwą zastrzeżoną firmy Essity z siedzibą w Sztokholmie
**Merida jest nazwą zastrzeżoną firmy Merida z siedzibą we Wrocławiu
***Katrin jest nazwą zastrzeżoną firmy Metsä Tissue z siedzibą w Espoo
****Wepa jest nazwą zastrzeżoną firmy WEPA Hygieneprodukte GmbH z siedzibą w Arnsberg-Müsched.
Opis
| liczba rolek w opakowaniu | 6 |
|---|---|
| długość | 150 m |
| perforacja | nie |
| surowiec | celuloza |
| liczba warstw | dwie, klejone |
| gramatura | 2x20 |
| do dozowników | tak |
| wysokość rolki | 20,7 cm |
| średnica rolki | 19 cm |
| średnica gilzy | 3,9 cm |
| wyciągana gilza | nie |
| perforowana gilza | nie |
| kraj produkcji | Polska |