Szukaj tutaj...
Dozownik papieru toaletowego typu Center Pull to nowoczesne i higieniczne rozwiązanie umożliwiające pobieranie papieru ze środka rolki, zapewniające wygodę użytkowania oraz kontrolę zużycia w miejscach o dużym natężeniu ruchu.
Kluczowe cechy produktu
Dlaczego warto wybrać ten produkt
Na co zwrócić uwagę przy wyborze
Polecane m.in. do
Opis
| surowiec | ABS |
|---|---|
| kolor | biały |
| wysokość rolki | 10-11,5 cm |
| średnica rolki | maks. 21 cm |
| przeznaczenie | papier toaletowy Center Pull |
| wysokość | 30 cm |
| szerokość | 26 cm |
| głębokość | 15 cm |
Kod EAN
Zobacz także