Szukaj tutaj...
Wysokiej jakości czyściwo wykonane z mieszanki włókniny, celulozy i poliestru. Wszechstronne rozwiązanie do czyszczenia suchym i mokrym sposobem w profesjonalnych i domowych zastosowaniach.
Kluczowe cechy produktu
Dlaczego warto wybrać nasz produkt
Polecane m.in. do
Opis
| kod produktu | 21403 |
|---|---|
| liczba rolek w opakowaniu | 1 |
| długość | 80-100m |
| perforacja | tak |
| surowiec | 55% włókna celulozowo-wiskozowe, 45% włókna poliestrowe |
| kolor | biały |
| liczba warstw | jedna |
| gramatura | 1x70 |
| wysokość rolki | 30cm |
| średnica rolki | 21cm |
| wyciągana gilza | nie |
| perforowana gilza | nie |
| kraj produkcji | Polska |
Kod EAN