Szukaj tutaj...
Ręcznik Automatik do dozowników automatycznego dozowania, wykonany ze 100% celulozy, to miękki i wytrzymały materiał odporny na rozwarstwianie i rozmakanie. Niepylący ręcznik o wysokiej chłonności i wydajności, dopuszczony do kontaktu z żywnością, zapewnia higieniczne pobieranie pojedynczych listków.
Kluczowe cechy produktu
Dlaczego warto wybrać ten produkt
Polecane m.in. do
*Tork Matic jest nazwą zastrzeżoną firmy Essity z siedzibą w Sztokholmie
Opis
| kod produktu | 20302 |
|---|---|
| liczba rolek w opakowaniu | 6 |
| długość | 100m |
| perforacja | nie |
| surowiec | celuloza |
| kolor | biały |
| liczba warstw | dwie, klejone |
| gramatura | 2x20 |
| do dozowników | tak |
| wysokość rolki | 21cm |
| średnica rolki | 15cm |
| średnica gilzy | 3,9cm |
| wyciągana gilza | nie |
| perforowana gilza | nie |
| kraj produkcji | Polska |
Kod EAN
Zobacz także